Pomůžeme vám s kompletní tvorbou webových stránek. Patří zde také služby,
které dělají z obyčejných webů, opravdu kvalitní weby.

Investice se vyplatí

Mít kvalitní web znamená investice do stabilního růstu a silné pozice na trhu. Když firma nezačne budovat svojí tržní pozici v online prostředí, tak dříve nebo později přijde konkurence, která to udělá. Když pro klienta tvoříme internetové stránky, našim hlavním cílem je návratnost investice do webu v co nejkratším čase. Když všechno dopadne dobře, klient má průměrně v horizontu ~5 měsíců svoji investici zpět a už jen těží z dobře provedené investice do kvalitních internetových stránek.

Mikrostránky

Jde o stránky menšího rozsahu, které mají za účel prezentovat nebo prodat konkrétní službu nebo produkt. Většinou se tvoří jako obsahové weby, aby pomohly z pohledu vyhledávání, kde slouží jako obsahově kvalitní zdroje zpětných odkazů a zároveň se soustředí na konkrétní témata.

Velkou výhodou dobře udělané mikrostránky je prezentace obsahu na samostatném, jednoduchém webu s jinou grafikou. T je být výhoda, když chcete dané téma prezentovat “nezávisle” a nepůsobit na lidi tak, že se snažíte přesvědčit právě k vám. Prodej bez nátlaku za pomoci obsahu.

Dále se používá pro prezentaci konkrétní kategorii produktů, například lodičky pro internetový obchod s módou. Na mikrostránce se můžete věnovat tomu, jaké jsou hity sezóny, jak o boty správně pečovat a jaké barevné kombinace ladit. Na závěr můžete nebo nemusíte nabídnout pár produktů, nebo pouze odkázat na svůj e-shop.

V neposlední řadě myslete na sběr kontaktů. Pokud děláte emailing správně a svou databázi správně segmentujete, mikrostránky jsou skvělým místem pro sběr kontaktů, se kterými budete dále komunikovat o jejich tématu, posílat jim zajímavé informace a příležitostně i zajímavou obchodní nabídku.

Správa webu

Každý web a i ten váš potřebuje udržovat v dobré kondici. Když nám svěříte roli správce, tak rozhodně litovat. Vaše internetové stránky budou neustále aktuální, bezpečné, funkční a uživatelé je snadno vyhledají. 

Taky nabízíme dobře optimalizovaný web, který bude díky SEO na předních příčkách. Získáte taky bezpečnostní certifikát SSL, což bude zárukou pro bezpečnost vašich uživatelů. Vytváříme tak efektivní podmínky pro vaši spokojenost. 

Napište nám

Je jedno zda máte zájem o nějakou službu nebo se chcete jen na něco zeptat. Ozveme se vám zpět a vše vyřešíme.

[]
1 Step 1
Jméno a příjmení
Telefon
Zpráva / dotaz
0 /

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů

keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right